Společnost Naturmont s.r.o. byla založena v roce 2000 a od svého založení se věnuje zejména provozování dřevovýroby a stavební činnosti se specializací na provádění střech.

Dřevovýroba je provozována ve výrobním areálu v Březnici (okres Příbram). Provoz je rozdělen do dvou částí. První část tvoří provoz pily, kde je na rámové pile prováděno prvotní opracování dřeva s výrobou zejména pro stavební účely – výroba krovů, latí, prken a jiného řeziva. Druhou část představuje areál dřevovýroby, kde dochází k druhotnému opracování řeziva a končí produkcí konečných výrobků – výroba hoblovaných profilů (palubková či podlahová prkna, krovy, atd.), výroba palet, beden, protihlukových stěn a v neposlední řadě výroba produktové řady NATURHOUSE.

Stavební činnost naší firmy je zaměřena na provádění celých staveb se specializací na provádění střech (včetně střech plochých) a tudíž nám poskytuje dostatečné znalosti a zkušenosti při řešení problémů, které mohou být spojeny s výstavbou Vašeho zahradního domu či skladu.

Jsme proto přesvědčeni, že spojením našich znalostí a zkušeností v oblasti  dřevovýroby a stavebnictví s vysokou odborností projekčního ateliéru projectstudio8 v oblasti navrhování staveb Vám poskytujeme ten nejlepší základ pro Vaši spokojenost při koupi výrobků NATURHOUSE.

Obchodní podmínky   Kontakty